AnkkaPurha turnaus 2018 ottelut

 

 

16.-17.6.2018


P2006 SARJAT
Anjala 16.6.2018

Lohkojako:

Harraste: 

OPedot.Kumu JT.MyPa.PeKa.KPonsi.

 

Haaste:

Sudet.Kumu JT.MyPa.LauTP Valk.FC Asikkala.KoiPS

Tulokset:

 Haaste Harraste
    1. Kumu JT
    2. MyPa 
    3. Sudet
    4. FC Asikkala
    5. LauTP Valk.
    6. KoiPS
  1. PeKa   
  2. KPonsi   
  3. Kumu JT
  4. MyPa
  5. OPedot
 
Kenttä 1 (Harraste)

Tulos
14:30 

 OPedot

-

Kumu JT

 0-1
15:10 

KPonsi 

-

OPedot

 1-1
15:50 

PeKa 

-

KPonsi

 3-1
16:30

Kumu JT  

-

PeKa

 0-4
 



-

 




-



17:50 

OPedot

-

PeKa

 0-3
18.30

PeKa

-

KPonsi

 1-0

 

 

 
Kenttä 2 (Harraste)

Tulos

14:30

MyPa

-

PeKa

 2-3
15:10

Kumu JT

-

MyPa

 2-2
15:50 

ei 

-

peliä

16:30

MyPa

-

OPedot

 5-2
17:10 

KPonsi

-

Kumu JT

 0-0
17:50

KPonsi

-

MyPa

 4-1
18:30

 Kumu Jt

-

MyPa

 3-1

 

 

Kenttä 1 (Haaste)

Tulos
9:15 

Sudet 

-

Kumu Jt

 0-0
9:45

FC Asikkala 

-

KoiPS 

 0-2
10:15 

LauTP Valk. 

-

KoiPS

1-0
10:45

LauTP Valk. 

-

Sudet 

 2-3
11:15 

KoiPS

-

Sudet 

 1-1
11:45

KoiPS 

-

Kumu JT

 1-5
12:15

Kumu JT 

-

LauTP Valk.

 8-0
12:45 

MyPa

-

KoiPS

 5-1

13.25
FC Asikkala
-
Sudet

 0-1

13.55 Kumu JT       
- MyPa
 2-0

 

 
Kenttä 2 (Haaste)
Tulos

9:15 

MyPa 

-

LauTP Valk..

 4-0
9:45

MyPa 

-

Sudet 

 2-0
10:15

Kumu JT 

-

FC Asikkala

 2-0
10:45

Kumu Jt

-

MyPa 

 3-0
11:15 

FC Asikkala 

-

MyPa 

 3-1
11:45

FC Asikkala 

-

LauTP Valk. 

 3-1
12:45

Sudet 

-

FC Asikkala

 0-0
13:25

KoiPS

-

LauTP Valk.

 2-3



P2008 SARJAT
Inkeroinen 16.6.2018

Lohkojako:

Haaste:

A:Purha.LAUTP.Sudet.FC Reipas.

B.VKajo.MyPa.Gnistan Valk. Kona Salamat09

Harraste:

A:KPonsi.Nopsa.Gnistan Sinikeltainen.Kumu JT Sininen.

B.PEPO Keltainen.MyPa.FC Reipas.Kumu JT Valkoinen.


Tulokset:

Harraste

1.Kumu JT sin.                              5.KPonsi.     
2.Kumu JT valk.                            6.FC Reipas              
3.Gnistan Sinik.                             7.Nopsa      
4.PEPO Kelt.                                 8.MyPa

Haaste
1.MyPa                                                5.LauTP                
2.FC Reipas                                        6.KoNa Salamat                 

3.Gnistan valk                                     7, VKajo   
4.Sudet                                               8. Purha

 

 

 

 
Kenttä 1 (Harraste)
Tulos
14:30 

KPonsi 

-

Nopsa

 2-0
15:05

MyPa

-

FC Reipas 

0-2
15:40 

Gnistan Sinik. 

-

KPonsi

 3-1
16:15

PEPO Kelt. 

-

MyPa

 5-1
16:50 

Nopsa

-

Gnistan Sinik. 

 1-2
17:25

PEPO Kelt.

-

FC Reipas 

 1-0
18:15

Nopsa

-

MyPa

 5-0
19:00 

Gnistan sinik.

-

PePo

 2-1

 

 
Kenttä 2 (Harraste)
Tulos
14:30 

Kumu JT Sini. 

-

Gnistan Sinik.

 7-1
15:05

Kumu JT Valk. 

-

PEPO Kelt.

 0-0
15:40 

Nopsa 

-

Kumu JT Sini.

 0-8
16:15

FC Reipas  

-

Kumu JT Valk.

 1-6
16:50 

Kumu JT Sini.

-

KPonsi 

 3-1
17:25

Kumu Jt Valk. 

-

MyPa 

 3-0
18:15

 FC Reipas
-

 KPonsi
 3-4
19:00 

  Kumu JT  Valk.

-

 Kumu JT sin.

 0-1

 

 
Kenttä 1 (Haaste)
Tulos
9:00

Purha 

-

FC Reipas 

 0-6
9:35 

Mypa

-

Gnistan Valk. 

 7-0
10:15 

Sudet 

-

Purha 

 5-2
10:50

VKajo

-

MyPa

 0-7
11:30

FC Reipas 

-

Sudet  

 0-3
12:05 

VKajo 

-

Gnistan Valk. 

 0-9
12:55 

Purha

-

VKajo

 2-5
13:40

Sudet

-

Gnistan

 1-3

 

 
Kenttä 2 (Haaste)
Tulos

9:00

LAUTP 

-

Sudet

 5-1
9:35 

KoNa Salalamat 09 

-

VKajo

 3-3
10:15 

FC Reipas 

-

LAUTP

 3-0
10:50

Gnistan Valk. 

-

KoNa Salamat 09

 1-1
11:30

LAUTP

-

Purha 

 7-2
12:05 

KoNa Salamat 09

-

MyPa

 0-4
12:55 

 KoNa Salamat
-

 LauTP  3-7
13:40

 MyPa

-

FC REipas

 6-0

 


T2005 SARJA
Inkeroinen 17.6.2018


Purha.Jäntevä.HaPK.FC Loviisa.FC LaPa.HooGee KungFu Pandat.

Tulokset:

    1. HaPK   
    2. Jäntevä        
    3. HGK       
    4. FC LaPa     
    5. Purha           
    6. FC Loviisa             

 

 
Kenttä 1

Tulos
9:15 

Purha 

-

Jäntevä

 0-1
9:45

HGK Pandat 

-

FC LaPa

 0-0
10:15 

HaPK

-

FC LaPa 

 4-0
10:45 

HaPK 

-

Purha 

 2-0
11:15 

Fc LaPa 

-

Purha 

 1-0
11:45 

FC LaPa 

-

Jäntevä

 0-0
12:15 

Jäntevä 

-

HaPK 

 1-2
12:45 

FC Loviisa 

-

FC LaPa 

 3-1
13:25

HGK

FC LaPa

 1-1 rp 3-1
13:55

HaPK

Jäntevä

 3-1

 

 
Kenttä 2 
Tulos
9:15

FC Loviisa

-

HaPK

 1-4
9:45 

FC Loviisa

-

Purha 

 1-3
10:15 

Jäntevä 

-

HGK Pandat 

 3-1
10:45 

Jäntevä 

-

FC Loviisa

 0-0
11:15 

HGK Pandat

-

FC Loviisa

 1-0
11:45 

HGK Pandat

-

HaPK 

 0-1
12:15 

 
-

 
12:45 

Purha 

-

HGK Pandat 

 0-0
13:25

FC Loviisa

 
Purha

 1-1 rp 2-3
 

     

 P2007 
 Anjala 17.6.2018


Haaste:

LauTP Haastajat.FC Loviisa.SV.HaPK.MyPa.FC Kuusysi.

Tulokset:

1. MyPa        
2. FC Kuusysi
3. FC Loviisa
4. SV          
5. HaPK       
6. LauTP Haastajat           

 

 
Kenttä 1 (Haaste)
Tulos
9:15 

FC Loviisa 

-

MyPa

 0-4
9:45 

LauTP haastajat 

-

SV

 0-0
10:15 

HaPK 

-

SV

 0-3
10:45 

HaPK

-

FC Loviisa 

 1-1

11:15 

SV     

-

FC Loviisa

 0-0
11:45 

SV 

-

Mypa

 1-2
12:15 

MyPa 

-

HaPK 

 2-1
12:45 

FC Kuusysi 
-

SV 
 4-0
13.25
SV
-
FC Loviisa
 0-2
13.55

FC Kuusysi

- MyPa  0-3

 

 
Kenttä 2 (Haaste)
Tulos
9:15 

FC Kuusysi 

-

HaPK

 2-0
9:45

FC Kuusysi

-

FC Loviisa

 4-1
10:15

MyPa 

-

LauTP Haastajat 

 6-0
10:45

MyPa

-

FC Kuusysi

 0-2

 

11:15 

LauTP Haastajat

-

FC Kuusysi 

 0-1
11:45

LauTP Haastajat 

-

 HaPK

 1-0
12:45 

FC Loviisa 

-

LauTP Haastajat 

 2-1
13:25 

LauTP Haast.

-

HaPK

 1-2

 

P2009
Inkeroinen 17.6.2018

A:Kumu JT Sininen.FC Kuusysi/1.Kona Salamat.KoNa Salamat 10/1.

B:FC Kuusysi/2.Kumu JT Valkoinen.KoNa Salamat 10/2.MyPa.

Tulokset:
                                                      

1.FC Kuusysi 1                  5. Kumu JT Sin.          
2.Kumu JT Valk.                6.MyPa          
3.FC Kuusysi 2                  7.KoNa Salamat                     
4.KoNa Salamat 10/1         8.KoNa Salamat 10/2   

 
Kenttä 1
Tulos
14:30

Kumu JT Sin. 

-

FC Kuusysi/1

0-3
15:05 

Kumu JT Valk. 

-

KoNa Salamat 10/2 

 7-3
15:40

KoNa Salamat 

-

Kumu JT Sin. 

 3-5
16:15 

FC Kuusysi/2

-

Kumu JT Valk. 

 1-4
16:50

FC Kuusysi/1 

-

KoNa Salamat 

 5-3
17:25 

FC Kuusysi/2 

-

KoNa Salamat 10/2 

 14-1
18:15 

Kona Salamat

-

KoNa salamat 10/2

 10-4
19:00

 Kona Salamat 10/1

-

 Kuusysi 2

 5-9

 

 
Kenttä 2
Tulos
14:30

KoNa Salamat 10/1

-

KoNa Salamat

 5-5
15:05 

MyPa

-

FC Kuusysi/2

 3-10
15:40

FC Kuusysi/1 

-

KoNa Salamat 10/1

 5-3
16:15 

KoNa Salamat 10/2

-

MyPa 

 4-8
16:50

KoNa Salamat 10/1

-

Kumu JT Sin. 

 6-2
17:25 

MyPa

-

Kumu JT Valk. 

 1-7
18:15 

 MyPa
-

 Kumu Jt Sin.
 5-8
19:00

 Kumu JT Valk.

-

 Kuusysi 1

 2-5



P2007
Anjala 17.6.2018

Harraste:

FC Kuusysi.Kumu JT.KoNa Karhula.Nopsa.FC LaPa.FC Asikkala.

Tulokset:

 1.FC Asikkala
 2.FC LaPa
 3.KoNa Karhula
 4.Kumu JT
 5.FC Kuusysi
 6.Nopsa

 

 
Kenttä 1
Tulos
14:30

FC Kuusysi

-

Kumu JT

 1-1
15:00

Nopsa 

-

FC Asikkala 

 0-4
15:30

KoNa Karhula 

-

Nopsa 

 2-0
16:00

FC Kuusysi 

-

KoNa Karhula 

 1-1
16:30

Nopsa 

-

FC Kuusysi

 2-0
17:00

Nopsa 

-

Kumu JT

 1-3
17:30

Kumu JT

-

Kona Karhula 

 1-3
18:00

FC LaPa 

-

Nopsa 

 4-2
18.40
Kona Karhula
-
Kumu JT
 1-0
19.10 FC LaPa FC Asikkala  0-1

 

 
Kenttä 2
Tulos
14:30

KoNa Karhula 

-

FC LaPa

 0-1
15:00

FC LaPa 

-

FC Kuusysi 

3-2
15:30

Kumu JT 

-

FC Asikkala 

 3-0
16:00

Kumu Jt

-

FC LaPa

 1-4
16:30

FC Asikkala 

-

FC LaPa

 2-1
17:00

FC Asikkala 

-

KoNa Karhula

 1-1
18:00

FC Asikkala 

-

FC Kuusysi
 2-1
18:40

Nopsa

-

FC Kuusysi 

 0-3

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION